Wielkopolska: Gdzie nie będzie prądu 21 listopada? (LISTA)

fot. pasja1000, pixabay

Enea opublikowała listę miejscowości, w których w poniedziałek 21 listopada nie będzie prądu ze względu na planowane prace remontowe lub awarie.

Obszar Człopa
21 listopada 2022 r. w godz. 07:00 – 11:00
miejscowość Czaplice, Podgórze.

Obszar Komorniki
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 10:00
Gmina Komorniki, miejscowość Chomięcice, ul. Środkowa 1, 2a, 3, 3a, od nr 4 do nr 13, ul. Poznańska 77, 79, od nr 81 do nr 84, 85, 86, 89, 91, 93, ul. Polna 1, 3, 4, 8, od nr 14 do nr 22, ul. Głuchowska 10, 12, 14, 16, działki nr 388/3, 390/1, 391, 395/3

Obszar Kuślin, Lwówek
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
22 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
1.Gmina Kuślin, miejscowość Chraplewo od nr 1 do nr 6, 17, 23, 23B, 31, od nr 38 do nr 43A, od nr 46 do nr 52, do nr 62, 65, 66, 68, 68A, 69, 70, Ośrodek Szkolenia Wychowania OHP, działki nr 168/2, 208/2, 2.Gmina Lwówek, miejscowość Pakosław 58 3.Gmina Lwówek, miejscowość Brody 1, 3, 4, 16 działka nr 712/15, 4.Gmina Lwówek, miejscowość Zygmuntowo od nr 1 do nr 17 5.Gmina Kuślin, miejscowość Głuponie od nr 85 do nr 91A,

Obszar Kaźmierz
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 10:00
gm. Kaźmierz miejscowości Chlewiska nr 1, od nr 3 do nr 15, działki nr 33/11, 38/14, 38/28, 38/29, 38/30.

Obszar Kicin
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
Kicin: ul. Rumiankowa, ul. Okrężna od 5 do 17 nieparzyste, ul. Szkolna od 1 do 11 nieparzyste, ul. Widok od 1 do 13 nieparzyste, od 10 do 24 parzyste, ul. Poznańska od 1 do 19 bez 9, od 21 do 37 nieparzyste, od 22 do 24 parzyste, 24A.

Obszar Szamotuły
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gmina Szamotuły, miejscowość Przyborowo, ul Złotego Dzięcioła cała, ul. Aladyna domek letniskowy, działki nr 83/4,

Obszar Czarnków
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Czarnków ul. Przemysłowa 5, 7, 9, garaże.

Obszar Łobżenica
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Kunowo działki 83/35, 83/53.

Obszar Piaski
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Piaski: Szelejewo Drugie nr 1, 11, 30, 31, DANKO.

Obszar Rawicz
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Rawicz: ul. Bractwa Kurkowego – cała oprócz nr 9; ul. Ignacego Paderewskiego nr 2 do 35, sklep Węglarz; ul. Kolejowa nr 1 do 26, nr 44, sklep Piotrowski; ul. Rynek Sarnowski nr 2, 3, 34, apteka Bartkowiak; ul. Stodołowa – cała; ul. Strzelecka nr 3, 4, 6, 6A, 8, 10 do 12A, 21, 23, działki nr 534/14, nr 537, nr 875/1 do 4, działki nr 525, 537, 875/1, 976; ul. Wiatraczna nr 1, 3.

Obszar Wysoka
21 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Wysoka ul. Batorego 1, 2, 3, 4, 5, działka 730, ul Curie-Skłodowskiej numery od 1 do 17, ul. Podgórna 7, 10, 11, pl. XXX-Lecia PRL 2, 4, 7, 10, 11, 11A, 13, 14, ul. Kwiatowa 1, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24.

Obszar Poznań Jeżyce
21 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Człuchowska od 1 do 33 nieparzyste, 4, od 10 do 26 parzyste, ul. Chodzieska 51, 53.

Obszar Poznań Jeżyce
21 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Lubowska 1A-C, 3, od 7 do 15 nieparzyste, 15A, od 4 do 8 parzyste, od 14 do 26 parzyste, ul. Maszewska od 16 do 50 parzyste, od 21 do 39 nieparzyste, ul. Bartoszycka.

Obszar Obrzycko
21 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
gm. Obrzycko miejscowości Obrzycko Zamek od nr 7 do nr 12. miejscowości Zielonagóra ul. Tuczarnia nr 8. ul. Zamek od nr 7 do nr 12.

Obszar Pogorzela
21 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 16:30
Pogorzela: ul. Dworzec, ul. Polna – całe ulice; ul. Gostyńska nr 16A, 16D Dino, 16F, 18, 20, nr 27 do 33 nieparzyste, działki nr 60/1, 61, 1570/2, 1570/52, przepompownia ścieków, DAREX, PATOM, GAZ-SYSTEM, TRANSMIG, T-MOBILE, PHU Hojny. Elżbietków nr 23 do 48, działki nr 8/2, 24/1, 24/5, 25/2, 27/7, 27/9.

Obszar Lipno
21 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
gm. Lipno: Wilkowice ul. Polna nr 12, 12A, 16, 18, 24, nr 15 do 25 nieparzyste, działki nr 97/5 do 97/12, 670/5, 673/6; ul. Rolna – cała ulica.

Obszar Łubowo
21 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Fałkowo 143, 142, dz. 137/8

Obszar Wielichowo
21 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 15:30
Gmina Wielichowo, miejscowość Augustowo od nr 1 do nr 25, działki nr 118/4, 118/5, 170/4, 191/12, 186/4, 168/6, 128/1, 130, Gmina Rakoniewice, miejscowość Rataje 43, 44, 45, 46,

Obszar Niechanowo
21 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 13:30
Niechanowo ul. Boczna 5, 4, dz. 104/4, dz. 70/144

Obszar Tarnowo Podgórne
21 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Ceradz Kościelny, ul. Więckowicka od nr 1 do nr 7, od nr 9 do nr 15 nieparzyste, 19, 23, działki nr 171/3, 171/4, 163/10, 163/11, 336, 337,

Obszar Dopiewo
21 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Dopiewo, miejscowość Zakrzewo, ul. Irlandzka od nr 1 do nr 15, 17A, 17B, ul. Długa od nr 111 do nr 131 121 i 123, oprócz , od nr 128 do nr 154 parzyste oprócz 138, 144 ul. Akacjowa cała, działki nr 390, 42/29, 123/5, 123/5, 346, 367, 386, 44/6, 45, 384, 382, 350, 389, 111, 43, 383, 381,

Obszar Szamocin
21 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Szamocin ul. Marcinkowskiego 74.

Obszar Wronki
21 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
miejscowość Stróżki 16A, działki 108/3, 108/4, 108/5, 108/6, 108/7, 108/8.

Obszar Gostyń
21 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 14:30
Gostyń: ul. Nad Kanią nr 3 do 12, nr 160, nr 162 do 172.

Obszar Pogorzela
21 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Pogorzela: ul. Bolesława Prusa, Juliusza Słowackiego – całe; ul. Elizy Orzeszkowej – cała oprócz nr 1; ul. Stefana Żeromskiego nr 1 do 11 nieparzyste.

Obszar Kaźmierz
21 listopada 2022 r. w godz. 10:00 – 11:30
Gmina Kaźmierz, miejscowość Kaźmierz, ul. Jana Pawła II 1, 1/2, 4, 5 ( Bank Spółdzielczy w Dusznikach. Oddział Kaźmierz), od nr 6 do nr 16, 16/18, 18, 20, 22, ul. Szamotulska 1, działka nr 266/2, 268/2,

Obszar Komorniki
21 listopada 2022 r. w godz. 11:00 – 13:00
Gmina Komorniki, miejscowość Chomięcice, ul. Stęszewska, od nr 7 do nr 49 nieparzyste, od nr 10 do nr 46B parzyste, ul. Słoneczna od nr 40 do nr 50 parzyste, 53, 55, 58, 59, 64, 65, 66, 67, 69, 72, 73, 75, ul. Rosnowiecka od nr 1 do nr 9 nieparzyste, 4, 12, 14, 14A, 20, 21, 22, działki nr 299/2, 207, 480/2, 482/3, 288/1, 482/1, 302/2, 297/1, 292/5,

Obszar Rokietnica
21 listopada 2022 r. w godz. 11:00 – 14:00
gm. Poznań miejscowości Poznań ul. Biwakowa od nr 1 do nr 16, działki nr 756/7, 756/8, 756/24, 756/25, 761/14, 761/18, 761/27, 761/28, 761/34, 761/57, 762/3. ul. ADM Józefa Unruga nr 30, 32, 34, 36. ul. Kierska 78 Przepompownia Ścieków. gm. Rokietnica miejscowości Kiekrz ul. Biwakowa działki nr 761/27, 761/57. ul. Ptasia nr 25, 27, 27a, 33, 35c, 45, 49, 49a, 51, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 94, działki nr 783/2, 787/5, 787/20, 787/23, 787/24, 787/25, 787/26, 787/34, 787/35, 787/37, 787/39, 787/40, 787/41, 787/47, 795/35, 803/3. ul. Podjazdowa Przepompownia Ścieków.

Obszar Poznań Jeżyce
21 listopada 2022 r. w godz. 11:00 – 14:00
Poznań: ul. Biwakowa od nr 1 do nr 16, działki nr 756/7, 756/8, 756/24, 756/25, 761/14, 761/18, 761/27, 761/28, 761/34, 761/57, 762/3. ul. ADM Józefa Unruga nr 30, 32, 34, 36, ul. Kierska 78 Przepompownia Ścieków.

Obszar Kaźmierz
21 listopada 2022 r. w godz. 11:30 – 14:00
Gmina Kaźmierz, miejscowość Komorowo, ul. Turystyczna 1, 3, 5, 6, 7, ul. Dworkowa 1, 3, 5, 6, 7, ul. Polna 1, 5, kąpielisko, działki nr 74/8, 84,

Obszar Wronki
21 listopada 2022 r. w godz. 15:00 – 18:00
Wronki osiedle Borek działki 1558, 1653, 1654, 1655, 1656, 1657, 1659, 1660, 1661, 1662, 1663, 1666, 1667, 1668, 1669, 1670, 1671, 1672, 1673.

Podziel się: