Po raz pierwszy w 22-letniej historii samorządu województwa nie odbędą się wielkopolskie dożynki. Wszystko z powodu koronawirusa, który jednak przy tak dużej imprezie masowej byłby zbyt dużym zagrożeniem.
– Pandemia obecna wśród nas wymaga nadal zachowania środków ostrożności – mówi marszałek Marek Woźniak. I postanowił w jedyny możliwy sposób, czyli za pośrednictwem mediów, podziękować wielkopolskim rolnikom za ich trud, za ich miłość do ziemi, za wytrwałe zaopatrywanie nas w codzienny chleb.
UMWW, el