wtorek, 5 grudnia, 2023

Wielkopolska: 31-latek podejrzany o handel narkotykami. Usłyszał zarzuty

Prawie 290 g amfetaminy i marihuany znaleźli policjanci z czarnkowskiej komendy u 31-letniego mężczyzny podejrzanego o handel narkotykami. Podejrzany już usłyszał zarzuty i jest objęty dozorem policyjnym.

Do zatrzymania 31-latka doszło 25 sierpnia około godziny 12:00 w Czarnkowie.
“Mężczyzna kierował pojazdem marki Volkswagen na jednej z ulic, kiedy został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej” – informują czarnkowscy policjanci. – “W jego aucie funkcjonariusze znaleźli około 49 gramów amfetaminy i marihuany. Kolejne porcje narkotyków mundurowi zabezpieczyli w domu 31-latka. Łącznie w ręce kryminalnych trafiło prawie 290 gramów nielegalnych środków”.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i handlu nimi. Podczas przesłuchania przyznał się. Nigdy wcześniej nie był karany, dlatego prokurator na wniosek czarnkowskich mundurowych zastosował wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Śledztwo w tej sprawie nadal trwa. Zdaniem czarnkowskich policjantów niewykluczone są dalsze zatrzymania.

Strona głównaWiadomości Szamotuły / Międzychód / Oborniki / CzarnkówWielkopolska: 31-latek podejrzany o handel narkotykami. Usłyszał zarzuty