policja fot. Sławek Wąchała

Wielka obława policji. Stu policjantów i wsparcie śmigłowca

Od rana policjanci na wielką skalę szukają osób, które okradły stacje benzynową. W akcji bierze udział 100 funkcjonariuszy z psami oraz śmigłowiec.

Do napadu na stację benzynową pod Pleszewem miało dojść o 4 rano. Wiadomo, że policjanci poszukują czterech wysportowanych mężczyzn. Każdy z nich miał mieć około 180 cm wzrostu. I właściwie tutaj kończą się informacje, a zaczynają domysły.

Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że mężczyźni ukradli ze stacji benzynowej papierosy. Nieoficjalnie pojawiają się też sygnały, że mogą być uzbrojeni. Pewne jest, że policja zorganizowała obławę na rzadko spotykaną skalę. Od rano w poszukiwaniach mężczyzn miało brać udział 100 policjantów z psami, których dodatkowo wspomagał śmigłowiec. Poszukiwania dotychczas nie przyniosły skutku.

 

1
Dodaj komentarz

avatar
Eeeech szkoda słów
Eeeech szkoda słów

Ukradli papierosy ze stacji a obława jakby skarbiec rezerw złota obrobili. Przecież towary na stacji są ubezpieczone na pewno. Zabili kogoś ? Nie bo by było napisane. Naprawdę w tym kraju się robi z igły widły. Nie pojmuje skali obławy za taką, można rzec bzdurę.