czwartek, 18 kwietnia, 2024

Warta Poznań wygrywa z Jagiellonią!

Piłkarze Warty bez większego problemu pokonali w Grodzisku Wielkopolskim Jagiellonię Białystok 2:0.

Chociaż w tabeli oba zespoły były blisko siebie, to od pierwszych minut na boisku dominowała Warta. Nie przekładało się to na groźne sytuacje, ale to “Zieloni” próbowali kreować grę. Goście szukali swoich szans sporadycznie i do końca meczu mieli olbrzymie problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką Warty.

Pierwsza bramka dla “Zielonych” padła w 64′ minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzesik uderzał na bramkę, ale piłka po drodze idealnie spadła pod nogi Stavropoulosa, który zdobył swoją pierwszą bramkę w Ekstraklasie.

Druga bramka padła w doliczonym czasie gry – Maciej Żurawski świetnie rozegrał piłkę z Adamem Zrelakiem, a następnie bez problemu pokonał bramkarza Jagielloni.

“Zieloni” po tym meczu są dziesiątej pozycji w tabeli. Mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Strona głównaSportWarta Poznań wygrywa z Jagiellonią!