Warta Poznań jesienią będzie grała w Grodzisku Wielkopolskim

Podziel się!

Zieloni jesienią będą zmuszeni rozgrywać swoje spotkania w Grodzisku Wielkopolskim. Spowodowane jest to brakiem oświetlenia na stadionie przy Drodze Dębińskiej.

Na szczęście to ma być tylko rozwiązanie tymczasowe. Docelowo stadion Warty Poznań oświetlenia ma zyskać. Problem w tym, że nie wiadomo kiedy to się stanie… Poznańscy radni miejscy zdecydowali się o przekazaniu pieniędzy POSiRowi, który zarządza obiektem. Przetarg został już rozpisany i ma niedługo zostać rozstrzygnięty. Oznacza to, że teoretycznie w ciągu kilku tygodni prace na stadionie powinny ruszyć.

Reklama

Teoretycznie to słowo klucz. Wiele przetargów organizowanych w ostatnim czasie przez miasto musiało być rozpisywanych ponownie z powodu braku ofert zainteresowanych firm. Jeżeli sytuacja taka pojawiłaby się również teraz klub miałby duże problemy.

Póki co, Zieloni będą występowali w Grodzisku Wielkopolskim, co finansowo i wizerunkowe nie jest dla klubu dobre. W pierwszej wersji do dokumentów licencyjnych Warta wpisała jako swój stadion obiekt przy Bułgarskiej, ale ze względu na wysokie koszty jego użytkowania, piłkarze z Wildy nie będą tam mogli wystąpić.

Reklama

Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar
Reklama