WammaShop — profesjonalne wyposażenie dla branży HoReCa

Prowadzenie działalności w branży HoReCa wymaga odpowiedniego przygotowania. Ważne są nie tylko wiedza, umiejętności i doświadczenie, ale również odpowiednie wyposażenie. Na co warto zwrócić szczególną uwagę, by świadczyć najwyższej jakości usługi gastronomiczne? W poniższym artykule znajdziesz cenne wskazówki!

HoReCa – co to oznacza?

Skrót HoReCa odnosi się do wszystkich lokali z sektora hotelarskiego oraz gastronomicznego Został utworzony z angielskich słów „Hotel, Restaurant, Catering/Café”. Określenie jest stosowane w wielu państwach, a jego geneza sięga 1949 roku – to wtedy utworzono Międzynarodowy Związek Krajowych Organizacji Hotelarskich, Restauracyjnych i Kawiarnianych.

Wammashop.pl – sklep dla gastronomii

Gdzie szukać wyposażenia dla sektora HoReCa? Hurtownia sprzętu, w której zaopatrzysz się we wszelkie niezbędna urządzenia i akcesoria, powinna wyróżniać się pozytywnymi opiniami i dostępnością asortymentu cenionych marek. Miejscem, w którym znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do obsługi gości w hotelu, restauracji czy kawiarni, jest sklep internetowy Wammashop.pl.

Wamma działa na rynku już od 30 lat. W tym czasie zdobyła zaufanie licznych przedsiębiorstw z branży spożywczej. Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą profesjonalnego asortymentu, ale również produkcją urządzeń, ich dostawą i montażem. Decydując się na skorzystanie z oferty, możesz liczyć również na fachowe doradztwo, które znacznie ułatwi Ci rozkręcenie pierwszego biznesu. W sklepie znajdziesz wszystko, co jest niezbędne w restauracji, hotelu, stołówce, ubojni, zakładzie przetwórstwa czy sklepie spożywczym. Są to przede wszystkim akcesoria, przybory kuchenne, sprzęt gastronomiczny oraz wyposażenie BHP.

Wyposażenie dla branży HoReCa w ofercie WammaShop.pl

W sklepie internetowym Wammashop.pl znajdziesz wszystkie niezbędne produkty HoReCa. Są to zarówno elementy wyposażenia kuchni gastronomicznej, jak i bufetu czy sali restauracyjnej. W katalogu internetowym są dostępne meble, urządzenia, przybory kuchenne i atrakcyjne dodatki, które pozwolą Ci w pełni zaaranżować lokal. Na jakie elementy warto zwrócić szczególną uwagę?

Sprzęt gastronomiczny

W każdej profesjonalnej kuchni powinny znaleźć się wysokiej jakości piece, piekarniki, lodówki oraz chłodziarki. To jednak nie wystarczy, aby serwować gościom wyśmienite potrawy. W sklepie Wamma możesz zamówić różnorodny sprzęt dopasowany do specyfiki lokalu. Zaopatrzysz się w ekspresy do kawy, opiekacze, grille, frytkownice i wiele innych urządzeń, z pomocą których zadowolisz gości lokalu. Po podaniu potraw posprzątanie brudnych naczyń usprawnią zmywarki przemysłowe.

Meble gastronomiczne

Aby korzystanie z profesjonalnej kuchni nie sprawiało problemów, przestrzeń powinna być funkcjonalna. Dobrze rozplanowana kuchnia pozwoli kucharzom i kelnerom sprawnie wykonywać swoje obowiązki. Do zagospodarowania wnętrza warto wykorzystać profesjonalne meble gastronomiczne. Korzystanie z nich jest wygodne, a ich powierzchnie łatwo utrzymać w czystości. Wybór wysokiej jakości propozycji z asortymentu Wammashop.pl sprawi, że kuchnia będzie również atrakcyjna.

Naczynia i przybory kuchenne

Podstawowym wyposażeniem każdego hotelu, restauracji czy kawiarni są również naczynia. W sklepie Wamma kupisz zarówno zastawę stołową, jak i przybory niezbędne podczas przygotowywania potraw. Są to atrakcyjne talerze, ostre, dobrze wyprofilowane noże, wytrzymałe garnki i patelnie.

Wyposażenie BHP

Każdy lokal gastronomiczny jest zobowiązany do przestrzegania zasad BHP. Aby było to możliwe, warto zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Sklep Wamma przygotował wszystko, co będzie Ci do tego potrzebne. Znajdziesz w nim bezpieczne dla skóry mydła, skuteczne preparaty bakterio-, wiruso- i grzybobójcze, rękawiczki, czepki oraz fartuchy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu Wammashop dla branży HoReCa?

Produkty HoReCa powinny umożliwiać sprawną obsługę gości na jak najwyższym poziomie. Z tego powodu w branży niezbędny jest profesjonalny sprzęt z oferty renomowanych producentów. W sklepie Wammashop.pl zgromadzono produkty cenionych marek, takich jak Bartscher, Sirman, Spring, Victorinox, Giesser i wiele innych!

Zamawiając wyposażenie w sklepie Wamma, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości. W razie potrzeby możesz również skorzystać z profesjonalnego doradztwa specjalistów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrane produkty będą służyły niezawodnie przez długi czas i pozwolą Ci rozwijać lokal.

Postaw na najlepsze produkty HoReCa

Jeżeli zależy Ci na sukcesie w branży HoReCa, rozpocznij działalność od starannego dobrania całego wyposażenia gastronomicznego. Jeżeli będziesz korzystać z profesjonalnych urządzeń, łatwiej będzie Ci zadbać o zadowolenie gości. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w niezawodnym sklepie dla gastronomii Wammashop.pl.

Artykuł sponsorowany

Podziel się: