zatrzymani fot.policja

Wągrowiec: Policja znalazła samochód, który potrącił dziennikarkę z Chodzieży! Są zatrzymani!

Znalazł się pod Gołańczą i jest to niebieski Opel Vivaro, dokładnie taki, jak przypuszczali policjanci. Funkcjonariusze z Wągrowca zatrzymali w związku z tą sprawą trzy osoby.

Samochód został znaleziony na terenie gminy Gołańcz poszukiwanego Opla Vivaro i bez wątpienia to właśnie on śmiertelnie potrącił rowerzystkę, dziennikarkę z Chodzieży, o czym informowaliśmy. Trzy osoby zatrzymane przez policję to właściciel auta, jego brat oraz dalszy członek rodziny.

Przypomnijmy, że do tragicznego wypadku doszło 3 września około godz. 14.00, na drodze pomiędzy Budzyniem a Wągrowcem, w pobliżu miejscowości Brzekiniec. Dziennikarka jechała tamtędy sportowym rowerem typu kolarzówka i została potrącona przez samochód. Zginęła na miejscu, a sprawca uciekł. Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży wyznaczył nagrodę finansową za pomoc w ustaleniu sprawcy.

Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady wskazujące na to, że poszukiwany mógł poruszać się samochodem Renault Trafic albo Oplem Vivaro koloru niebieskiego. Zaczęli szukać takiego samochodu – i znaleźli pod Gołańczą.

Zatrzymani zostaną przesłuchani i wtedy zapadnie decyzja o ich dalszych losach.

KWP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze