Jubileuszowe, już trzydzieste, Wawrzynki Słupeckie dostarczyły niezwykłych emocji. Tegoroczną gwiazdą był zespół Varius Manx.
Koncert oczywiście nie był jedyną atrakcją. Okoliczni mieszkańcy mogli wziąć udział m.in. w specjalnych biegach, turnieju tenisa ziemnego oraz kilku mniejszych koncertach tematycznych.
Gwiazdą była Kasia Stankiewicz z zespołem Varius Manx, którzy wspólnie z publicznością przypomniała wszystkie hity grupy, a zwieńczeniem tego wszystkiego był efektowny pokaz laserów.
fot. Magda Zając










