Uwaga pasażerowie! Sześć linii autobusowych pojedzie nowymi trasami

Od 2 czerwca 2026 roku, w związku z planowanymi robotami budowlanymi, zmienią się trasy sześciu linii autobusowych w okolicach ulicy Naramowickiej. Zamknięty zostanie fragment ulicy między Łużycką a Zofii Hilczer-Kurnatowskiej. Wyłączenie nie dotyczy dojazdu do posesji.

Szczegóły zmian tras

Autobusy linii 146, jadące ze Starego Strzeszyna lub Strzeszynka, pojadą nową trasą: Łużycka – Naramowicka (przystanki A+T Naramowice) – Sarmacka – Naramowicka – Łużycka – Al. Praw Kobiet – Zofii Hilczer-Kurnatowskiej – Naramowicka – Boranta, kończąc bieg na Borancie.

Linia 151, kursująca z ulicy Sobieskiego, pojedzie przez ulicę Łużycką i Naramowicką (przystanki A+T Naramowice), a następnie przez ulice Karpia, Nową Mleczarską, Bielicową oraz Czarnuchę, by dotrzeć do Rubieży.

Kursy linii 167 oraz 911 z Ronda Rataje do Biedrusko Park lub Radojewa zostaną zmodyfikowane: Naramowicka (przystanki A+T Naramowice) – Al. Praw Kobiet – Zofii Hilczer-Kurnatowskiej – Naramowicka.

Podobny wariant objazdu dotyczy linii 214 i 224, które jadą z Junikowa, PKM Junikowo lub Ronda Ławickich Wydm w stronę Boranta lub Radojewa. Autobusy te przejadą przez przystanki A+T Naramowice na Naramowickiej, Al. Praw Kobiet, ulicę Zofii Hilczer-Kurnatowskiej i ponownie Naramowicką.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: ZTM
Strona głównaWielkopolskaPoznańUwaga pasażerowie! Sześć linii autobusowych pojedzie nowymi trasami