Utrudnienia przy Moście Teatralnym w Poznaniu

Teatralka fot. Sławek Wąchała

Na 13 marca MPK Poznań zaplanowało wymianę na torowisku w rejonie mostu Teatralnego i ul. Roosevelta. Tramwaje będą kursować normalnie, ale kierowcy muszą się nastawić na utrudnienia z przejazdem.

Specjaliści z MPK Poznań stwierdzili, że szyny na łukach prowadzących z mostu Teatralnego w ulicę Roosevelta po 10 latach użytkowania są już na tyle mocno zużyte, że wykorzystując czas, gdy nie odbywa się po nich ruch tramwajowy, służby techniczne MPK Poznań przeprowadzą ich wymianę.

Prace rozpoczną się w poniedziałek, 13 marca.
„W pierwszej kolejności zajęty zostanie pas ruchu po wschodniej stronie, usytuowany najbliżej Mostu Teatralnego” – informuje MPK. – „Samochody kierujące się przez skrzyżowanie w stronę ulic Libelta i Pułaskiego będą musiały zmienić pas na środkowy przed dojazdem do mostu Teatralnego.Możliwość skrętu w ul. Dąbrowskiego oraz przejazdu Roosevelta w kierunku ul. Pułaskiego zostanie utrzymana”.

Wraz z postępem prac będzie się też zmieniać organizacja ruchu. Dlatego jeżdżący ulicą Roosevelta proszeni są o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie.

Podziel się:

Ostatnio dodane: