Uczennica kontra nauczycielka. Awantura na studniówce

fot. Sławek Wąchała

W jednej z restauracji powiatu ostrowskiego, podczas zabawy studniówkowej, doszło do scysji między jedną z uczennic a nauczycielka pilnującą porządku na imprezie. Interweniowała policja.

Studniówka rozpoczęła się 21 stycznia, a w lokalu bawili się młodzi ludzie z jednej z kaliskich szkół średnich, jak informuje portal „ostrow24 TV”. O godzinie 2.00 w nocy, już 22 stycznia, doszło do awantury między nauczycielka a jedną z uczennic.

Jak udało się nieoficjalnie ustalić portalowi, uczennica miała w sali zapalić elektronicznego papierosa, co zauważyła nauczycielka i kazała nastolatce wyłączyć urządzenie. Ponieważ dziewczyna nie posłuchała, nauczycielka skonfiskowała e-papierosa.

Wtedy nastolatka miała zacząć krzyczeć, oskarżając nauczycielkę o kradzież urządzenia, mimo że ta tłumaczyła jej, iż dostanie z powrotem swój sprzęt, ale po zakończeniu zabawy. Nastolatka miała być jednak agresywna, więc personel lokalu wezwał policję. Zanim jednak policjanci dotarli na miejsce, sytuację opanowali sami uczniowie, którzy stanęli w obronie nauczycieli i uspokoili nastolatkę.

Policjanci więc porozmawiali tylko z właścicielem lokalu i na tym zakończyli interwencję.

Podziel się:

Ostatnio dodane: