Trzcianka: Podbiegał do kobiet i.. dotykał ich miejsc intymnych

Teatralka fot. Sławek Wąchała
Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 28-latka, który na ulicy podbiegał do kobiet i dotykał ich w miejsca intymne, a następnie szybko uciekał z miejsca zdarzenia.

Pierwszy sygnał o napastniku policjanci otrzymali 24 lutego, bo wtedy na komisariat zgłosiła się młoda mieszkanka Trzcianki, informując, że na jednej z ulic podbiegł do niej od tyłu nieznany mężczyzna, dotknął ją ręką w miejscu intymnym, a następnie szybko się oddalił.

Wkrótce kryminalni otrzymali informacje o dwóch innych kobietach, które zostały potraktowane w ten sam sposób. Napastnik podbiegał do ofiary z tyłu, jednak jedna z kobiet zdołała zaobserwować jego wygląd i opisać go funkcjonariuszom.

To pomogło w ustaleniu sprawcy. Policjanci wkrótce zidentyfikowali napastnika – okazał się nim 28-letni mieszkaniec Trzcianki. 12 kwietnia po południu funkcjonariusze zapukali do drzwi jego mieszkania i zabrali go do komisariatu, gdzie usłyszał trzy zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia tych czynów i złożył wyjaśnienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych oraz zakaz opuszczania kraju. Napastnik stanie przed sądem. Grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności lub do roku więzienia.

KPP Czarnków

Podziel się: