Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyje kierowca

wypadek, Janików fot. KM PSP Kalisz

W miejscowości Janików w powiecie kaliskim kierowca bmw stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Niestety, nie udało się go uratować.

Do tragicznego wypadku doszło 1 marca około godziny 13.00 na drodze wojewódzkiej nr 471 w Janikowie, między Opatówkiem a Koźminkiem.

– Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, po otrzymaniu zgłoszenia o godzinie 13:04, skierowało na miejsce trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz trzy zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej – informuje mł. asp. Jakub Pietrzak z KM PSP w Kaliszu. – Strażacy po przybyciu na miejsce przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy uwięzionemu we wraku pojazdu mężczyźnie oraz jednocześnie do jego ewakuacji przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Niestety, mężczyzny nie udało się uratować i przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego mógł już tylko stwierdzić zgon 40-letniego kierowcy. Policja bada okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga w tym miejscu jest zablokowana dla ruchu.

Podziel się:

Ostatnio dodane: