Tragiczny wypadek na DW812. Dwie osoby wypadły z samochodu. Nie żyją

wypadek fot. Lubelska Policja

Do tragedii doszło 11 lutego w Siennicy Nadolnej. Samochód osobowy marki Volkswagen z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i dachował, a dwie osoby nim podróżujące wypadły z samochodu. 64-letni mężczyzna zmarł na miejscu, 36-letni – w szpitalu.

Policja została poinformowana o wypadku po godzinie 12.00.
„Kierujący Volkswagenem z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, przez co pojazd zjechał z jezdni, uderzył w skarpę, a następnie dachował” – informuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – „W pojeździe podróżowało dwóch mężczyzn. Wskutek dachowania wypadli z pojazdu. W wyniku poniesionych obrażeń 64-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego poniósł śmierć na miejscu”.

Drugi pasażer, 36-latek pochodzący z Chełma, został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy nie udało się go uratować.

Na czas prowadzonych oględzin droga została zablokowana, a policjanci zorganizowali objazdy przez Siennicę Różaną. Teraz policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podziel się: