Tragiczny wypadek na DK10. Dwie osoby nie żyją

wypadek fot. policja Nakło

Dwie osoby zginęły, a dwie odniosły poważne obrażenia ciała w wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 10 w powiecie nakielskimi. Okoliczności wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Nakle nadzorowana przez prokuraturę.

Do wypadku doszło 14 października około 2.30 w nocy na drodze krajowej nr 10 pomiędzy Trzeciewnicą a Ślesinem. Zderzyły się tam dwa samochody, volkswagen touran i ciężarówka renault.

„Na miejscu pracowali kryminalni, funkcjonariusze referatu ruchu drogowego i biegły z dziedziny wypadków drogowych” – informuje KPP Nakło. – „Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, kierowca volkswagena tourana z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z ciężarowym renault”.

Na miejscu zginęły dwie osoby: 64-letni mieszkaniec powiatu gryfickiego, który prowadził volkswagena oraz mężczyzna będący pasażerem. Dwójka pozostałych pasażerów, kobieta i mężczyzna, została przewieziona do szpitala w Bydgoszczy. 47-letni kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń w wypadku. Jak sprawdzili funkcjonariusze – był trzeźwy.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają nakielscy policjanci nadzorowani przez miejscową prokuraturę.

Podziel się: