Tragiczny wypadek. Jedna osoba nie żyje, pięć jest rannych. Lądował śmigłowiec LPR

wypadek w Deniskach fot. KP PSP w Bielsku Podlaskim

Trzy samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Deniski, na trasie między Bielskiem Podlaskim a Białymstokiem. Jedna osoba zginęła na miejscu, pięć odniosło obrażenia.

Wypadek miał miejsce 1 grudnia około godz. 17.20.
– Samochód osobowy zderzył się czołowo z autem dostawczym w który uderzyło kolejne auto osobowe – informuje Kamil Kotowicz z KP PSP w Bielsku Podlaskim. – Dwie osoby znajdowały się w pojazdach, pasażer samochodu osobowego oraz kierowca samochodu dostawczego, pozostali podróżujący opuścili pojazdy o własnych siłach. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz pomocy ZRM w ewakuacji nieprzytomnego kierowcy z samochodu dostawczego oraz kobiety z samochodu osobowego Audi.

Mimo udzielonej pomocy 67-letni kierowca samochodu dostawczego nie odzyskał przytomności i lekarz stwierdził zgon. Poszkodowane osoby, głównie ze złamaniami kończyn, zostały przetransportowane do szpitali w Bielsku Podlaskim i Białymstoku.

W działaniach udział brały 2 zastępy z JRG w Bielsku Podlaskim, OSP Ploski, OSP Knorozy, OSP Orzechowicze. Strażacy zabezpieczali także lądowanie i start śmigłowca LPR. Na miejscu pracowało także 5 zespołów ratownictwa medycznego i policja.

Podziel się:

Ostatnio dodane: