Tragiczny wypadek. Jedna osoba nie żyje

wypadek fot. OSP KSRG Bojanowo

Na granicy powiatów rawickiego i leszczyńskiego doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął mężczyzna. O wypadku powiadomił system zamontowany w samochodzie. Policja bada obecnie przyczyny i okoliczności tragedii.

Do wypadku doszło 18 listopada – służby o godzinie 2.06 otrzymały wezwanie z systemu zamontowanego w samochodzie. Jak jednak podaje portal „rawicz24”, nie była znana dokładna lokalizacja miejsca wypadku – wiadomo było jedynie, że doszło do niego na drodze wojewódzkiej nr 309, czyli na „starej piątce”, na granicy powiatów rawickiego i leszczyńskiego.

Samochód znaleziono na terenie powiatu rawickiego, na 281 kilometrze trasy. W aucie znaleziono jedna osobę, kierowcę. Strażacy z OSP KSRG Bojanowo uwolnili go z auta i rozpoczęli reanimację. Niestety, nie udało się go uratować.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że samochód jechał od strony Bojanowa i około godziny 2.00 z nieznanych na razie przyczyn zjechał z trasy, a po chwili uderzył w drzewo. Uderzenie było silne – fragmenty karoserii znaleziono kilkanaście metrów od auta.

Podziel się: