Tragiczny wypadek. Jedna osoba nie żyje

wypadek, Lidzbark fot. policja Działdowo

Samochód Honda Accord roztrzaskana na kawałki, 26-letni kierowca z obrażeniami w szpitalu i 25-letni pasażerka samochodu, która zginęła na miejscu. To bilans tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 544 w gminie Lidzbark.

5 października około godziny 21.00 na drodze wojewódzkiej nr 544 między Gutowem a Piasecznem doszło do tragicznego wypadku.
„Skierowane na miejsce zdarzenia policyjne patrole wstępnie ustaliły, że kierujący pojazdem marki Honda Accord jadąc w kierunku miejscowości Brodnica na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował, a następnie uderzył w drzewo” – informuje Komenda Powiatowa Policji w Działdowie. – „Na skutek zdarzenia śmierć poniosła pasażerka pojazdu, 25-letnia mieszkanka Brodnicy. 26-letniego kierującego z ogólnymi obrażeniami ciała karetka pogotowia przetransportowała do szpitala w Brodnicy”.

Jak ustalili policjanci, kierowca, mieszkaniec gminy Lidzbark, był trzeźwy. Pobrano jednak od niego krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających. Policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Podziel się: