Tragedia w Wielkopolsce. Nie żyje kobieta

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego wypadku doszło w Kotlinie, na drodze krajowej nr 11. 48-letnia kobieta została potrącona. Niestety, nie udało jej się uratować. Droga jest zablokowana, na miejscu pracują służby.

Do wypadku doszło 28 czerwca tuż po godzinie 16.00. jak informuje portal “jarocinska”, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki, jadący od strony Pleszewa, nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim osobowego peugeota. I gdy peugeot zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, kierowca ciężarówki, by w niego nie uderzyć, gwałtownie skręcił w lewo i wjechał na wysepkę rozdzielającą przejście dla pieszych. Na wysepce akurat znajdowała się 48-letnia mieszkanka gminy Kotlin. Uderzona przez ciężarówkę zginęła na miejscu.

Na miejscu pracują strażacy i policjanci pod nadzorem prokuratora. DK11 na tym odcinku jest zablokowana, a policjanci kierują samochody na objazdy: jadący od Pleszewa w kierunku Jarocina są kierowani do Sławoszewa i dalej w kierunku Jarocina, a jadący od Jarocina w kierunku Pleszewa w Witaszyczkach muszą skręcić na Zakrzewo.

Podziel się: