Tragedia w sylwestra. Syn nożem zaatakował rodziców

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

W Sługocinie w powiecie słupeckim 29-letni mężczyzna zaatakował nożem swoich rodziców. Oboje trafili do szpitala: stan matki nadal jest bardzo ciężki. 29-latek przebywa w areszcie. Do tragedii doszło w sylwestra.

Jak informuje koniński portal „LM”, do tragedii doszło tuż przed północą. Mężczyzna miał nieoczekiwanie rzucić się z nożem na rodziców. Oboje odnieśli ciężkie rany, jednak obrażenia matki są poważniejsze. Lekarze konińskiego szpitala, dokąd zostali przewiezieni, stan kobiety nadal określają jako bardzo ciężki – jest na oddziale intensywnej terapii. Stan ojca jest już stabilny, mężczyzna przebywa na oddziale chirurgicznym.

29-latek został zatrzymany przez policję. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słupcy, która nie udziela zbyt wielu informacji na temat sprawy ze względu na dobro śledztwa. Nie wiadomo więc, dlaczego mężczyzna zaatakował rodziców. Prokurator Sylwia Lewandowska powiedziała jedynie portalowi, że w tej sprawie trwają czynności procesowe, a mężczyzna nie usłyszał jeszcze żadnych zarzutów.

Podziel się:

Ostatnio dodane: