policja fot. Sławek Wąchała

Tomasz K. zatrzymany. Były agent CBA ma usłyszeć zarzuty

Tomasz K., były agent CBA oraz były poseł PiS został zatrzymany w związku z nieprawidłowościami do jakich miało dochodzić w stowarzyszeniu Helper.

Słynny “agent Tomek” został zatrzymany na polecenie Prokuratury Regionalnej w Białymstoku. – Mogę potwierdzić tę informację, na polecenie Prokuratury Regionalnej w Białymstoku został zatrzymany Tomasz K. (…) Zostanie przewieziony do prokuratury, gdzie zostaną z nim przeprowadzone czynności – powiedział w TVN24 Paweł Sawoń, rzecznik prokuratury.

Jednocześnie nie chciał on zdradzić jakie konkretnie nowe zarzuty Tomasz K. może usłyszeć. W związku z nieprawidłowościami do jakich miało dochodzić w stowarzyszeniu Helper, były agent CBA usłyszał sześć zarzutów już w listopadzie zeszłego roku. W sumie zarzuty w związku z działalnością stowarzyszenia usłyszało już około 30 osób.

Stowarzyszenie Helper miało pomagać m.in. osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Na swoją działalność otrzymywało dotacje państwowe. Prokuratura sprawdza teraz czy pieniądze te były wydawane należycie.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze