Tattoo Konwent gościł na MTP (ZDJĘCIA)

Tattoo Konwent Poznań 2022 fot. Sławek Wąchała

450 tatuatorów z prawie 200 studiów polskich i zagranicznych, mnóstwo atrakcji dla odwiedzających, koncerty, pokazy mistrzów i strefy tematyczne. W Poznaniu zakończył się Tatoo Konwent, jeden z siedmiu zaplanowanych na ten rok.

Uczestnicy konwentu spotkali się na Międzynarodowych Targach Poznańskich i przez dwa dni, 19 i 29 marca, mogli podziwiać pracę aż 450 przedstawicieli branży tatuatorskiej, między innymi cenionych w środowisku Juniora (JuniorINK), Demolki (Demolka Tattoo) oraz Sławka Frączka (Tattoo.pl), który z okazji 30-lecia swojego studia przygotował strefę specjalną tattoo.pl oraz liczne niespodzianki.

Tatuatorzy mogli też wziąć udział w konkursach na najlepsze prace stworzone w trakcie i przed imprezą w 8 kategoriach: tatuaż czarny (zagojony), tatuaż crazy (zagojony), najlepszy tatuaż o tematyce: film, sztuka, muzyka, kultura (wykonany w trakcie konwentu), najlepszy tatuaż soboty (wykonany w trakcie konwentu), najlepszy tatuaż kolorowy (zagojony), rękaw, plecy, tors, nogawka (zagojone), kolaboracje/dwudniowe (wykonane w trakcie Konwentu), najlepszy tatuaż niedzieli (wykonany w trakcie konwentu).

W programie imprezy było też mnóstwo dobrej muzyki, występy akrobatów i artystów cyrkowych oraz pokaz teatru ognia. Uczestnicy mogli też pomóc Ukrainie: 10 proc. ze sprzedaży biletów na konwent zostanie przekazanych fundacji „To się uda”, która jest organizatorem akcji „Razem dla Ukrainy”.

Podziel się:

Źródło: mat. pras.