Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

Ponad stu wystawców, specjaliści z branży mieszkaniowej i budowlanej i prawnicy specjalizujący się w nieruchomościach. Kto marzy o własnym mieszkaniu czy domu – powinien 2 lub3 marca odwiedzić te targi.

Impreza jak zawsze odbywa się na terenach MTP i jak zawsze organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla odwiedzających. Oprócz oferty stu wystawców będą też spotkania z ekspertami, strefy specjalne i bezpłatne seminaria.

Eksperci od lat zajmujących się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem pomogą każdemu zainteresowanemu kupnem domu czy mieszkania z – jak znaleźć odpowiedzi na nurtujące go wątpliwości. Krzysztof Łasecki z Pracowni Muro Architekci wyjaśni, jakie mieszkanie wybrać i jak oszacować koszty jego wykończenia. Michał Korzeniewski z MJM Developments opowie, jak bezpiecznie i z zyskiem zainwestować w nieruchomości, a mecenas Rafał Kus – jak najlepiej kupić mieszkanie od dewelopera.

Waldemar Kochanek ze Stowarzyszenia Kamienicznik przedstawi fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań, a Anna Orzechowska z Extradom.pl zdradzi, co trzeba wiedzieć przed zakupem projektu domu, czyli jak wybrać dom idealny.

Impreza odbywa się 2 i 3 marca w hali nr 3 MTP (wejście z Holu Wschodniego). 2 marca targi będą otwarte od 10.00 do 17.00, a 3 marca – od 10.00 do 16.00.

Mat. pras., el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze