Tajemnicza śmierć w Wielkopolsce. Co się wydarzyło?

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

W niedzielę 29 października w jednym z mieszkań w Miasteczku Krajeńskim (powiat pilski) znaleziono zwłoki 60-letniego mężczyzny, który miał rany kłute na ciele. Ta tajemnicza śmierć poruszyła okolicznych mieszkańców, a teraz prokuratura prowadzi dochodzenie, aby wyjaśnić okoliczności tragedii.

Według informacji przekazanych przez rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pile, sierż. szt. Wojciecha Zeszota, w jednym z mieszkań w Miasteczku Krajeńskim znaleziono zwłoki mężczyzny z ranami kłutymi w okolicy brzucha. Zidentyfikowano zmarłego jako 60-letniego mieszkańca gminy Miasteczko Krajeńskie.

Prokurator Robert Pinkowski z Prokuratury Rejonowej w Chodzieży informuje, że przyczyną śmierci mężczyzny był wstrząs krwotoczny, spowodowany ranami kłutymi zadawanymi ostrym narzędziem. Szczegóły śledztwa są nadal nieznane, ponieważ postępowanie jest w początkowej fazie.

Prokuratura podjęła śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności tajemniczej śmierci 60-latka. Obecnie trwają intensywne badania, a prokurator nie wyklucza żadnych możliwości.

Źródło: Piła Nasze Miasto

Podziel się: