Szamotuły: Koronawirus w kościele

Tym razem to parafia franciszkanów pod wezwaniem św. Krzyża. 13 października potwierdzono zakażenie u jednego z ojców, który celebrował msze. Szamotulski sanepid prosi o kontakt wszystkich, którzy brali w nich udział i czują się gorzej.

Chodzi o nabożeństwa z 11 października o godzinie 11.00 i 18.30, które odprawiał ojciec Tyberiusz. Wszyscy, którzy brali w nich udział lub mieli kontakt z ojcem poza mszą i mają symptomy choroby, proszeni są o kontakt z sanepidem.

el

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaSzamotułySzamotuły: Koronawirus w kościele