Sylwia SPUREK in the European Parliament in Strasbourg

Sylwia Spurek zapytała Rzecznika Praw Dziecka o polowania. Co odpowiedział?

Sprawa projektu ustawy, która pozwoliłaby nieletnim na udział w polowaniach, budzi wciąż ogromne emocje. Sylwia Spurek zapytała na Twitterze, co na to Rzecznik Praw Dziecka.

Europosłanka jest przeciwna jej wprowadzeniu i nazwała projekt skandalicznym. “Zabieranie dzieci na polowania to nie tylko przemoc wobec zwierząt, ale i wobec dzieci… Stykanie się z zabijaniem i cierpieniem zwierząt źle wpływa na rozwój psychiki u najmłodszych. Gdzie jest Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak?” – napisała na Twitterze.

Rzecznik Praw Dziecka odpowiedział posłance także na Twitterze. Z tym że nie na temat.
“Popiera pani Sylwia Spurek mordowanie dzieci nienarodzonych! Nie ma pani moralnego prawa do wypowiadania się o dzieciach! Wirus niszczy świat, ludzie umierają, tracą pracę, a pani reklamuje majonez wege i uważa, że kury cierpią, znosząc jaja. Pani tak sama, czy ktoś to wymyśla?” – odpowiedział europosłance Mikołaj Pawlak, Rzecznik Praw Dziecka. A w każdym razie taka odpowiedź pojawiła się na jego oficjalnym twitterowym koncie.

Sprawę nagłośnił portal natemat.pl, który przytoczył też opinię psycholog Doroty Zawadzkiej, słynnej niani, w sprawie tej wymiany zdań. “Polskie dzieci nie mają swojego Rzecznika. Niestety” – napisała.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze