Sylwester Miejski w Poznaniu. O której godzinie zagra Bednarek, Brodka oraz Zalewski?

Sylwester Miejski w Poznaniu odbędzie się 31 grudnia 2019 roku. Zagrają na nim m.in. Kamil Bednarek, Monika Brodka oraz Krzysztof Zalewski.

W zeszłym roku na imprezie organizowanej przez miasto pojawiło się 12 tysięcy osób. W tym roku frekwencja ma być podobna lub wyższa. Z całą pewnością większe zainteresowanie imprezą może się pojawić ze względu na tegoroczne koncerty – po kilku „kontrowersyjnych” latach, kiedy wielu poznaniaków uważało, że imprezy miejskie nie są na najwyższym poziomie, a stolica Wielkopolski jest regularnie pomijana przez największe gwiazdy polskiej muzyki, w tym roku miasto zdecydowało się na ściągnięcie artystów z polskiej muzycznej ekstraklasy.

Zarówno Monika Brodna, Kamil Bednarek, jak i Krzysztof Zalewski mają wielu fanów na terenie całego kraju i z całą pewnością dla większości poznaniaków informacja o ich pojawieniu się w stolicy Wielkopolski została przyjęta z olbrzymim entuzjazmem. Warto dodać, że oprócz nich na scenie zobaczymy również kilku DJów, którzy będą mieli dopełnić muzyczne emocje: Neevald, Bartes oraz Matthew Clarck.

Warto pamiętać, że Sylwester Miejski jest imprezą darmową, ale wpuszczane będą tylko osoby z odpowiednimi opaskami. Można je odbierać za darmo w punktach informacji turystycznej (na Starym Rynku oraz dworcu Poznań Główny) lub w Centrum Informacji Kulturalnej (Ratajczaka 44). Będzie można je też odebrać przed samym Sylwestrem na placu Wolności, od godz. 20. Ta ostatnia opcja, mimo, że najwygodniejsza, najprawdopodobniej będzie oznaczała dodatkowe czekanie w kolejce.

Sylwester Miejski 2019. Kiedy wystąpi Kamil Bednarek, Monika Brodka oraz Krzysztof Zalewski?

Muzyka na placu Wolności pojawi się o godz. 22. Początkowo będą ją natomiast zapewniali tylko DJe. Z gwiazd, jako pierwszy na scenę wyjdzie Krzysztof Zalewski, który rozpocznie swój koncert o godz. 23.20. Towarzyszyć na scenie ma mu Monika Brodka. Minutę przed północą ze sceny popłyną życzenia noworoczne (najprawdopodobniej złoży je Jacek Jaśkowiak lub jeden z jego zastępców), a w ramach przywitania Nowego Roku odbędzie się wielki pokaz fajerwerków. Pół godziny po północy rozpocznie się koncert Kamila Bednarka. Impreza ma potrwać do drugiej w nocy.

#NaFalach. Kamil Bednarek w Poznaniu!

Podziel się:

Ostatnio dodane: