sobota, 9 grudnia, 2023

Świąteczna ciężarówka z wizytą w Wielkopolsce!

Zwiedzanie warsztatu świętego Mikołaja, pamiątkowe zdjęcia i wiele innych atrakcji. Po raz kolejny na trasy wyruszą świąteczne ciężarówki Coca-Cola i odwiedzą Wielkopolskę. Miastem, w którym się pojawią, jest Gniezno.

“Świat potrzebuje więcej Mikołajów!” – czytamy na stronie firmy w komunikacie o trasach świątecznych ciężarówek. Od 1995 roku czerwone ciężarówki wyruszają na świąteczne trasy – najpierw stało się tak w słynnej świątecznej reklamie Coca-Cola, która zawojowała cały świat, a później wyruszyły na trasy w realu, w USA. Od 2006 roku podróżują po całej Europie – także Polsce.

Nie inaczej będzie i w tym roku. Choć świąteczny konwój zawsze gości w Wielkopolsce, to nie zawsze jest to stolica regionu – choć w 2022 roku były to aż dwa wielkopolskie miasta, Poznań i Ostrów Wielkopolski. W tym roku jednym z pięciu miast, w których pojawią się słynne ciężarówki, jest Gniezno, a akcja jest zaplanowana na 9 grudnia.

Ciężarówki poza Gnieznem odwiedzą też Słupsk, Lublin, miasto wybrane w głosowaniu, a trasa ciężarówek w Polsce zakończy się 22 grudnia w Warszawie.

Źródło: Coca-Cola
Strona głównaWiadomości Gniezno / WrześniaŚwiąteczna ciężarówka z wizytą w Wielkopolsce!