Swarzędz: Kierowca audi potrącił pieszą. Policja szuka świadków

radiowóz fot. policja

Na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej i Paderewskiego w Swarzędzu srebrny samochód marki Audi potrącił kobietę przeprowadzającą rower przez jezdnię. Kobieta doznała obrażeń ciała. Kierowca uciekł.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 26 czerwca br. około godz. 8.45 w Swarzędzu.

Z informacji przekazanej policjantom wynika, że na skrzyżowaniu ul. Strzelecka, a Paderewskiego kobieta przeprowadzająca rower przez przejście dla pieszych została potrącona przez samochód marki Audi A4. Pojazd był koloru srebrnego, sedan lub kombi, o początkowym numerze rejestracyjnym PZ7. Według zgłaszającej kierowcą był mężczyzna w wieku ok. 30 lat, który oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-136-18, 47 77-130-90 w godz. 7 – 15 lub 47 77-156-13 – czynny całą dobę.

Źródło: KMP Poznań

Podziel się: