radiowóz fot. policja

Suchy Las: Znaleziono zmasakrowane zwłoki

W jednym z domów w Suchym Lesie znaleziono ciało Dariusza B., pseudonim Małolat. Mężczyzna żył z udzielania pożyczek w kasynach w Poznaniu.

Ciało noszące ślady poważnych obrażeń znaleziono 27 czerwca, jednak z ofiarą nie było kontaktu już dwa dni wcześniej. Policja zatrzymała jedną osobę, która może mieć związek ze śmiercią Dariusza B., ale to dopiero początek dochodzenia. Zatrzymanemu na razie nie postawiono żadnych zarzutów.

O sprawie poinformował „Głos Wielkopolski”, dodając, że to nie pierwszy przypadek śmierci osoby zajmującej się działalnością pożyczkową. W maju na Piątkowe, zmarł Romuald G., który również zajmował się udzielaniem pożyczek na wysoki procent. Śledztwo w sprawie jego śmierci trwa, a informator „Głosu Wielkopolskiego” twierdzi, że oba zgony mogą być ze sobą powiązane i wynikać z wewnętrznych rozliczeń poznańskiego półświatka. Chociaż podobno Dariusz B. miał pozwolenie na udzielanie pożyczek w kasynach od bossów.

Prokuratura zleciła sekcje zwłok i dodatkowe badania w obu sprawach, które pomogą je wyjaśnić. Na razie w sprawie Romualda G. przyjęła wstępna hipotezę o nieumyślnym spowodowaniu śmierci. W sprawie Dariusza B. jest jeszcze za mało informacji.

el

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze