18-latek wszedł do jednej ze szkół i zacząć strzelać. Ranne zostały dwie osoby. Sprawca najprawdopodobniej był byłym uczniem placówki.
O sprawie poinformował RMF24.pl. Do tragedii miało dojść w szkole nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Uzbrojony 18-latek wszedł do placówki i otworzył ogień. Woźna i jedna z uczennic zostały ranne. W obu przypadkach nie ma zagrożenia życia.
Rzeczniczka prasowa bydgoskiej policji poinformowała portal, że obrażenia nie są typowe dla broni palnej, nie wiadomo więc obecnie z czego dokładnie strzelał 18-latek. Sprawa został już zatrzymany.
Źródło: rmf24.pl