Śrem: Handlował amfetaminą. Usłyszał ponad 250 zarzutów!

Kryminalni ze Śremu zatrzymali 28-letniego dilera, który handlował amfetaminą. Ze zgromadzonego materiału wynika, że mężczyzna sprzedawał narkotyki już w 2015 roku. Podejrzany usłyszał w sumie blisko 250 zarzutów – a to jeszcze nie koniec tej sprawy.

Mężczyzna, jak ustalili kryminalni, ma w domu znaczne ilości nielegalnego towaru i sprzedaje go mieszkańcom gminy Brodnica. Podejrzenia policji potwierdziły się po wizycie u podejrzanego – znaleźli i zabezpieczyli dokładnie 113 gramów MDMA. Okazało się też, że podejrzany prowadzi swój proceder od 2015 roku. Już wtedy sprzedawał amfetaminę różnym osobom w miejscowościach gminy Brodnica.

Jak na razie narkotykowy diler usłyszał 249 zarzutów dotyczących sprzedaży amfetaminy i jeden zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Policjanci zabezpieczyli też na poczet przewidywanych kar jego samochód osobowy marki Opel Vectra.

Śledztwo jest w toku. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pracują nad ustaleniem listy osób, które kupowały od 28-latka nielegalny towar.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za sprzedaż narkotyków przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

KWP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze