Śrem narkotyki fot. Policja

Śrem: Diler narkotyków aresztowany

36 sztuk aluminiowych zwitków z marihuaną, 5 zwitków z amfetaminą, 56 tabletek ecstasy, woreczek ze skruszonymi tabletkami ecstasy i worek z marihuaną. To wszystko znaleźli policjanci w mieszkaniu śremianina, który zarabiał na życie sprzedając narkotyki.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, którzy specjalizują się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej, namierzyli 21-letniego śremianina handlującego narkotykami. Policjanci ustalili, że w miejscu zamieszkania posiada on znaczne ilości marihuany, amfetaminy oraz tabletek ecstasy i sprzedaje ten nielegalny towar zarówno śremianom, jak i osobom spoza powiatu śremskiego.

Podejrzenia okazały się prawdziwe. W mieszkaniu 21-latka znaleźli i zabezpieczyli: wagę elektryczną oraz 36 sztuk aluminiowych zwitków z marihuaną, 5 zwitków z amfetaminą, 56 tabletek ecstasy, woreczek ze skruszonymi tabletkami ecstasy i czarny worek z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci pracujący nad sprawą zgromadzili materiał dowodowy, z którego wynika, że 21-latek sprzedawał w Śremie narkotyki już w 2016 roku. Wśród osób kupujących nielegalny towar niestety były również osoby małoletnie. Do transakcji dochodziło najczęściej w rejonie miejsca zamieszkania dilera, gdzie przyjeżdżały także osoby spoza powiatu śremskiego.

Podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nielegalnym towarem, w tym także zarzuty sprzedaży narkotyków osobom małoletnim, co zagrożone jest karą więzienia do lat 10. Na wniosek policji i prokuratury sąd na 3 miesiące tymczasowo aresztował narkotykowego dilera.

KWP, el

2
Dodaj komentarz

avatar
JJ
JJ

Trzeba było starą Witkowską z mężem i synkiem zamknąć… Ciekawe czemu nadal I’m wszystko przechodzi???