Spotkania na Gołębiej – Belive in Magic

Wystartował Kulturalny Stary Rynek. W ramach tej akcji po raz piąty odbywa się cykl Spotkania na Gołębiej.

Na dziedzińcu szkoły baletowej odbył się koncert Belive in Magic Zofii Miksa Kurowskiej i Emilii Bartoszewicz. Panie zaprezentowały utwory z repertuaru między innymi: Alicii Keys, Anity Baker, Erykah Badu, Norah Jones i innych. Niezwykle klimatyczny koncert rozpoczynający cykl przyciągnął mnóstwo słuchaczy. W koncercie towarzyszyli Celina Cieślak na skrzypcach oraz Dominik Kurowski na gitarze.

Cykl Spotkania na Gołębiej organizuje Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Baletowej w Poznaniu.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaKulturaSpotkania na Gołębiej - Belive in Magic