Spartak Trnava – Lech Poznań. Gdzie można obejrzeć mecz Lecha?

fot. Zagłębie Lubin

Już dziś o godzinie 20, Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe ze Spartakiem Trnava. W pierwszym spotkaniu, rozgrywanym w Poznaniu, “Kolejorz” wygrał 2:1.

Poznaniacy są zdecydowanym faworytem w tym dwumeczu. Pierwsze spotkanie częściowo pokazało różnicę klas między zespołami. Lechici długimi fragmentami całkowicie dominowali na boisku, prowadzili 2:0 i kibice mogli liczyć że zaraz zdobędą trzecią bramkę. Dość niespodziewanie, do siatki trafili jednak goście, a w końcówce meczu pokazali, że w piłkę grać naprawdę potrafią.

I chociaż Lech cały czas jest faworytem, to zaledwie jedna bramka przewagi może sprawdzić, że na boisku zrobi się nieco nerwowo. Zwłaszcza jeżeli piłkarze Johna van der Broma nie będą potrafili od początku zdominować swojego rywala…

Gdzie można obejrzeć mecz Lecha?

Spotkanie Spartak Trnava – Lech Poznań będzie można obejrzeć w TVP Sport (również na ich stronie internetowej). Początek meczu o godz. 20. Tuż przed meczem “Kolejorza” odbędzie się transmisja ze spotkania Pogoni Szczecin z Genk (początek o godz. 18). Mecz Legii Warszawa z Austrią Wiedeń pokaże TVP2 (godz. 19).

Podziel się: