Słynna aktorka przyjedzie do Poznania. Wystąpi na Impact’23

fot. Sławek Wąchała

Gościem Impact’23, wydarzenia gospodarczo-technologicznego Europy Środkowo-Wschodniej, które odbędzie się na MTP, będzie słynna aktorka Natalie Portman. Aktorka będzie także jedną z mówczyń wydarzenia.

Impact’23 jest reklamowane jako najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej. Biorą w nim udział topowi managerowie największych globalnych firm, takich jak Google, Mastercard, Allegro, BNP Paribas, politycy, wybitni naukowcy, a także światowej klasy eksperci w różnych dziedzinach. Toczące się tam dyskusje i odbywające spotkania biznesu z nauką czy nowoczesnych technologii z administracją publiczną pozwalają kontaktować się ze sobą ekspertom z różnych branż i znajdować płaszczyzny porozumienia, które ulepszają świat.

Tegoroczna edycja Impact’23 odbędzie się 10 i 11 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie zawierać 21 obszarów tematycznych, a dyskusje będą się odbywać na siedmiu scenach. Swój udział zapowiedziało już 500 gości, a wśród nich wybitna aktorka, laureatka Oscara Natalie Portman oraz amerykański ekonomista, filozof i trader Nassim Nicholas Taleb.

Wybitna aktorka będzie jedną z głównych mówczyń Impact’23.
„Laureatka Oscara za najlepszą główną rolę kobiecą w filmie „Czarny łabędź” – czytamy na stronie wydarzenia. – „Zasłynęła rolami w m.in. „Leon zawodowiec”, „Gwiezdne wojny” i „Thor”. Po drugiej stronie kamery stanęła reżyserując „Opowieści o miłości i mroku”. Działaczka na rzecz praw człowieka. Od początku swojej kariery jest oddana walce o równouprawnienie kobiet i dostęp do edukacji dla dziewcząt na całym świecie”.

Aktorka w 2020 roku wydała swoją debiutancką książkę obrazkową, „Natalie Portsman’s fables”, która jest bestsellerem na liście „The New York Times’a”, a która z inicjatywy Impact zostanie wydana w Polsce.

Podziel się:

Ostatnio dodane: