Serwis iPhone w Poznaniu – jak szybko naprawić telefon?

Uszkodzony smartfon uniemożliwia kontakt ze światem, a często również bardzo utrudnia wykonywanie obowiązków zawodowych. Dlatego to ważne, by znaleźć miejsce, gdzie urządzenie zostanie szybko naprawione. Serwis pogwarancyjny w Poznaniu oferuje swoim klientom szereg innowacyjnych usług, które znacząco skracają czas potrzebny na wymianę poszczególnych podzespołów. A kiedy warto zlecić naprawę specjalistom?

Wymiana szybki w iPhone

Zbita szybka w iPhonie to jedna z najczęściej zgłaszanych usterek. Rysy, pęknięcia i ubytki nie pozwalają swobodnie korzystać z wyświetlacza, a niekiedy prowadzą również do uszkodzenia panelu dotykowego. Samodzielna wymiana szybki jest ryzykowna i wymaga posiadania specjalistycznych narzędzi. Tymczasem serwis iPhone w Poznaniu – Flix umożliwia wygodne zarezerwowanie terminu, w którym fachowcy sprawnie naprawią nowoczesny smartfon. W efekcie klient zaoszczędzi czas i nie będzie musiał używać zapasowego telefonu. Gdy iPhone będzie gotowy, pracownicy serwisu skontaktują się z klientem, aby ustalić datę jego odbioru. Dzięki tej usłudze klient nie musi stać w długiej kolejce, a jego telefon będzie się znajdował w serwisie tylko przez czas niezbędny do wykonania naprawy.

Więcej na: https://flixapple.com/usluga/wymiana-szybki-iphone/

Wymiana baterii w iPhone

Intensywne eksploatowanie iPhone’a powoduje, że zużywa się bateria. Wówczas użytkownik może zaobserwować, że telefon szybko się rozładowuje, nawet jeśli nie jest często używany. Bateria może też bardzo długo się ładować, spuchnąć lub nadmiernie się nagrzewać. Te objawy świadczą o tym, że trzeba ją jak najszybciej wymienić. Jednak klienci nie zawsze mają czas osobiście odwiedzić serwis. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem będzie naprawa wysyłkowa. W ramach tej usługi klient może zamówić kuriera, który odbierze od niego telefonu i dostarczy go do salonu. Wymiana baterii nie zajmuje dużo czasu, dzięki czemu jeszcze tego samego dnia klient może otrzymać z powrotem swój iPhone. Wspomnianą usługę oferuje serwis iPhone w Poznaniu – Flix. Telefon można wysłać pod adres: ul. Szamarzewskiego 39, 61-684 Poznań.

Sprawdź gdzie znajduje się serwis poniżej:

Więcej na: https://flixapple.com/usluga/wymiana-baterii-iphone/

Warto podkreślić, że renomowany serwisie produktów marki Apple dysponuje oryginalnymi częściami zamiennymi, które często są dostępne od ręki. Na taką część klient otrzyma co najmniej roczną gwarancję. Przesłanie smartfona kurierem lub zarezerwowanie terminu naprawy to usługi, które pozwalają skrócić czas realizacji zlecenia do niezbędnego minimum. Klient szybko odzyska swój telefon i będzie mógł bez przeszkód wywiązać się ze swoich codziennych obowiązków.

Sprawdź: https://flixapple.com/serwis-poznan/

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Ostatnio dodane: