Seria awarii wodociągowych. Gdzie są problemy z wodą w Poznaniu?

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Kłopoty z wodą w Poznaniu nie zakończyły się po wczorajszej awarii w Stacji Uzdatniania Wody przy Wiśniowej. Aquanet odnotował kolejne awarie i obecnie w wielu miejscach Poznania trzeba się liczyć z brakiem wody lub obniżonym ciśnieniem.

“Awaria magistrali” – informował Aquanet 3 lipca. – “Możliwe spadki ciśnienia wody oraz zaniki wody w rejonach: Łazarz, Jeżyce, Wilda, Grunwald, Piątkowska, os. Lotników. Trwają prace nad przywróceniem prawidłowych dostaw wody. Prace potrwają najprawdopodobniej do godzin nocnych”.

Jednak po wczorajszej awarii magistrali wodociągowej, Aquanet odnotował serię kolejnych, i to w całym mieście: awarie wodociągowe odnotowano między innymi na Inflanckiej, Jarochowskiego, Słowackiego, na Szczepankowie, w Antoninku, Krzyżownikach-Smochowicach, Morasku, Szamotulskiej, Marcelinskiej i Wonnej. Obecnie trwa ich usuwanie, ale to oznacza, że Łazarz, Jeżyce, Wilda, Grunwald, Piątkowska i os. Lotników mogą mieć przejściowe kłopoty z wodą. Niestety, przy takim nawale awarii prace muszą trochę potrwać.

Podziel się: