Joanna Jaśkowiak, Tomasz Nowak, Małgorzata Janyska oraz Mariusz Witczak mają być twarzami kampanii w swoich okręgach przed nadchodzącymi wyborami.
„Jedynki” ogłosił dzisiaj Grzegorz Schetyna, lider Koalicji Obywatelskiej. On sam wystartuje z Warszawy. Pełne listy wyborcze, zarówno do Sejmu jak i Senatu, mamy poznać do 17 sierpnia.
Kto wystartuje z Wielkopolski?
Konin – Tomasz Nowak
Piła – Małgorzata Janyska
Poznań – Joanna Jaśkowiak
Kalisz – Mariusz Witczak
„Jedynkę” dla Joanny Jaśkowiak skomentował już Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. – Przed nami bardzo ważne wybory! Potrzebujemy osób, które są w stanie pociągnąć listę i jednocześnie zrobić dobry wynik – słowem, bardzo mocnych zawodników. Takim, bez wątpienia jest Joanna!