Na poznańskiej Ławicy awaryjnie lądował samolot PLL LOT. Przyczyną miała być awaria jednego z silników.
Do zdarzenia doszło przed godz. 15. Samolot lecący z Warszawy musiał awaryjnie lądować w Poznaniu. Pilot miał zgłosić awarię jednego z silników. Na szczęście udało mu się wylądować bez komplikacji.
Na chwilę obecną nie ma bardziej szczegółowych informacji o przyczynach awarii.