Samochody przed prokuraturą oblane śmierdzącą substancją chemiczną

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Nieznany sprawca oblał pięć samochodów osobowych, należących do pracowników Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim, substancja chemiczną o nieprzyjemnym i wyjątkowo trwałym zapachu, bo nie udało się go usunąć z samochodów.

Jak powiedziała portalowi „Grodzisk Nasze Miasto”st. sierż. Aleksandra Hoffmann, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim, oblanie nieznaną substancją samochodów zgłoszono policji 22 grudnia, a samo zdarzenie miało miejsce 19 grudnia. Zniszczeniu uległy trzy samochody prokuratorów i dwa pracowników administracyjnych grodziskiej prokuratury.

Policyjni technicy zabezpieczyli ślady i próbki substancji, ale oficer prasowa nie poinformowała, co to za substancja. Na razie wiadomo jedynie, że wyjątkowo skuteczna – intensywnego i bardzo nieprzyjemnego zapachu w żaden sposób nie udało się pozbyć z samochodów, więc uznano je za trwale uszkodzone.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie i ze względu na jego dobro nie udziela więcej informacji. Na razie jednak postępowanie prowadzone jest w sprawie, a nie przeciwko komuś.

Podziel się:

Ostatnio dodane: