Kierowca samochodu osobowego, jadąc ulicą Baraniak w Poznaniu, stracił panowanie nad autem, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożny słup. Na szczęście nic mu się nie stało.
Do zdarzenia doszło 20 stycznia po godzinie 18.30, jak informują wielkopolscy strażacy. Kierowcy samochodu na szczęście nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia w czasie usuwania skutków kolizji były utrudnienia w ruchu, ale obecnie już ruch odbywa się bez przeszkód.