Samochód osobowy zderzył się z ładowarką. Jedna osoba odniosła obrażenia

fot. OSP Lutogniew

Do poważnego wypadku doszło 27 lutego na drodze między Krotoszynem a Wróżewami. Zderzyły się tam samochód osobowy marki Volvo i ładowarka teleskopowa. 21-letni kierowca volvo odniósł poważne obrażenia i trzeba go było przewieźć do szpitala.

Jak powiedziała portalowi „Krotoszyn Nasze Miasto” st. asp. Paulina Potarzycka, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, zderzenie było tak silne, że kierowca volvo nie był w stanie wyjść z samochodu z powodu zakleszczonej karoserii. Uwolnili go strażacy, rozcinając karoserię narzędziami hydraulicznymi. Drugi kierowca, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, nie wymagał pomocy medycznej.

Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie, ustalając przebieg i okoliczności wypadku, a także to, czy obaj kierowcy byli trzeźwi. Wiadomo już, że obrażenia 21-latka są poważne i będzie musiał spędzić w szpitalu więcej niż siedem dni.

Pozostałościami wypadku zajęli się strażacy z OSP w Lutogniewie oraz KP PSP w Krotoszynie. Na czas ich pracy droga była nieprzejezdna.

Podziel się:

Ostatnio dodane: