Samochód osobowy czołowo zderzył się z piaskarką. Lądował śmigłowiec LPR

wypadek fot. KW PSP Warszawa

Na drodze krajowe nr 12, w Goździkowie w województwie mazowieckim samochód, którym jechało pięć osób, zderzył się czołowo z piaskarką. Dwie osoby trafiły do szpitala, po jedną lądował śmigłowiec LPR.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, do wypadku doszło 16 stycznia około godziny 7.45.
„Na DK 12 doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z samochodem ciężarowym – piaskarką. Samochodem osobowym podróżowało 5 osób – 2 z nich trafiły do szpitala” – informuje KW PSP w Warszawie.

Jak powiedziała „Super Expressowi” asp. szt. Aneta Wilk z komendy policji w Przysusze, według wstępnych ustaleń policji, piaskarka jechała w kierunku Opoczna, gdy zza zakrętu nagle wyskoczyło renault megane. 20-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem, zjechał ze swojego pasa ruchu i zderzył się czołowo z piaskarką. Powodem zderzenia było niedostosowanie przez kierowcę prędkości do warunków drogowych.

Najcięższe obrażenia odniosła 17-letnia dziewczyna – po nią przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziewczyna jest w ciężkim stanie. Oprócz niej poważnie ranna została jeszcze jedna osoba i także została przewieziona do szpitala, ale obrażenia odnieśli wszyscy podróżujący autem.

Podziel się: