Na ul. Głogowskiej na wysokości Sielskiej samochód uderzył w słup sygnalizacji świetlnej, a później dachował. Zdarzenie wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło około godziny 6.00 rano. Na miejscu pracownicy MPK Poznań zabezpieczali teren zdarzenia, bo choć żadne pojazd MPK nie brał udziału w kolizji, to kierowcy, chcąc ominąć auto leżące na dachu, wjeżdżali na torowisko tramwajowe.