Ruszyła kolejna odsłona akcji „Trenuj z wojskiem”

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Nauka posługiwania się bronią, zakładania maski, podstawy przetrwania i technik walki, a także technika rzutu granatem. Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu ponownie zaprasza na jednodniowe szkolenie w ramach kampanii „Trenuj z wojskiem”.

„Trenuj z wojskiem” to jednodniowe, a w zasadzie ośmiogodzinne, podstawowe, bezpłatne i profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Jest prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy w sposób przystępny dla laików, bo jest to inicjatywa prospołeczna i proobronna.

„Nauczymy każdego posługiwać się bronią, zakładać maskę, przekażemy podstawy przetrwania (SERE) oraz technik walki w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem” – informuje CSWLąd. – „To opcja dla wszystkich, którzy chcą czuć się bardziej bezpiecznie i pewnie. My powiemy, jak się bronić i gdzie schronić w razie ataku, ostrzału czy kryzysu. A to wszystko w profesjonalny sposób i w bardzo przystępnej formie”.

Z powodu ogromnego zainteresowania kampanią „Trenuj z wojskiem”, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu postanowiło zorganizować jej kolejną edycję 28 stycznia, w ferie zimowe, dlatego ta odsłona nosi nazwę „Trenuj z wojskiem w ferie”. Już ruszyły zapisy: by wziąć udział w szkoleniu, należy wysłać zgłoszenie mailem – szczegóły są na stronie oraz facebookowym profilu CSWLąd. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń, więc chętni powinni się zgłosić jak najszybciej.

https://www.facebook.com/cswlad.poznan/posts/pfbid02HNDKeyryNG4nWE9tfXS37aQQrif7LeTRe2YLuvo96vCJrrMuyPz1i1RbDR9qwY3Ml

Podziel się:

Ostatnio dodane: