Robert Biedroń kandydatem Lewicy na prezydenta?

Politycy z partii tworzących Lewicę bardzo długo unikali odpowiedzi na pytanie, kto będzie ich kandydatem na prezydenta. Włodzimierz Czarzasty zdradził dziś, że zamierza zarekomendować Roberta Biedronia. I nie tylko on.
Reklama - dalsza część artykułu znajduje się poniżej

Szef SLD i współprzewodniczący Nowej Lewicy powiedział o tym oficjalnie w niedzielę w Polsat News. Powodem poparcia dla tego własnie polityka jest jest otwartość i rozumienie zasad demokracji, które objawiają się w tym, że Robert Biedroń zawsze wprost odpowiada na zadane pytania. Dlatego na wtorkowym posiedzeniu zarządu SLD zarekomenduje go jako kandydata na prezydenta.

Roberta Biedronia popiera również posłanka Joanna Scheuring-Wielgus z Lewicy, ale zastrzega, że jest to jej osobista opinia. Lewica kandydata już ma, ale zaprezentuje go dopiero 19 stycznia, gdy zaakceptują go wszystkie trzy partie. Właśnie dlatego ogłoszenie tego konkretnego nazwiska odsuwa się w czasie.

19 stycznia odbędzie się wspólna konwencja SLD, Wiosny i Razem, wtedy właśnie zostanie ogłoszony wspólny kandydat wszystkich partii na prezydenta.

el

7
Dodaj komentarz

avatar
Grażyna Kowalska
Grażyna Kowalska

Zdecydujcie się co piszecie. Raz to Biedroń ma być kandydatem , raz jego partner…….

Jaroslaw Majewski
Jaroslaw Majewski

A kto będzie pierwszą damą??

Basia Dlubak
Basia Dlubak

Kończ waść, wstydu oszczędź!

Filip Wrzyszcz
Filip Wrzyszcz

Ten kolo jest gorszy od platformy i pisu razem wziętych.

Remigiusz Kamola
Remigiusz Kamola

Czemu nie odrazu jakiś sodomita..