piątek, 19 kwietnia, 2024

Rezerwy Lecha Poznań zremisowały z Górnikiem Polkowice

Wynikiem 1:1 zakończył się wyjazdowy i bardzo emocjonujący mecz dla zespołu Rafała Ulatowskiego. Rezerwy z kolejnym punktem i nadal bez porażki!

Mecz w ramach 25. kolejki II ligi trzymał w napięciu praktycznie od pierwszej minuty. Gospodarze nie dali się zastraszyć tym, że rezerwy na mecz w Polkowicach wzmocniło aż siedmiu zawodników z pierwszego składu. Już w 5. minucie meczu Baranowski pokonał bramkarza gości i strzelił lechitom bramkę. Co prawda lechici nie kazali długo czekać z wyrównaniem – niespełna 10 minut później zapewnił je piękny strzał z 13 metrów Filipa Marchwińskiego.

Przez pozostałą część meczu obie drużyny dwoiły się i troiły, by zmienić wynik, a dynamiczną walkę obu zespołów obserwowało się z prawdziwą przyjemnością. Jednak pierwsza połowa nie przyniosła zmiany wyniku.

W drugiej połowie spotkania w grze obu zespołów dało się już zauważyć pewną nerwowość, co zaowocowało między innymi niedokładnymi podaniami i niewykończonymi akcjami. Było kilka groźnych ataków na jedną i na drugą bramkę, ale żadna z nich nie zakończyła się golem.

Wynik meczu do końca spotkania nie uległ zmianie, co nie napawa specjalną radością zespołu Ulatowskiego. Rezerwy po 25. kolejkach zajmują 11. pozycję w tabeli z 33. punktami na koncie. Kolejne spotkanie zaplanowano już na najbliższą środę, we Wronach. Lechici zmierzą się z Elaną Toruń.