Ranny po bójce w hotelu nie żyje. Zmarł w szpitalu

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

28-latek, który doznał urazu głowy podczas imprezy, zmarł w szpitalu. Podejrzany o spowodowanie urazu 38-latek usłyszał początkowo zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, ale teraz zarzut może się zmienić.

Przypomnijmy, że do incydentu doszło w nocy z 3 na 4 czerwca w jednym z wrzesińskich hoteli, gdzie odbywał się wieczorek taneczny. Między 28-latkiem, mieszkańcem powiatu słupeckiego, i 38-letnim mieszkańcem powiatu gnieźnieńskiego, miała się wywiązać sprzeczka, a 38-latek miał popchnąć 28-latka, który upadł tak nieszczęśliwie, że doznał poważnego urazu głowy i w stanie bardzo ciężkim trafił do szpitala. Policja przesłuchała 38-latka – mężczyzna nie przeczył, że mógł wziąć udział w bójce, ale twierdził, że nie pamięta szczegółów.

9 czerwca ranny 28-latek zmarł, jak poinformował portal “wrzesnia INFO”. Jego ciało zostanie poddane sekcji zwłok i jej wyniki zdecydują, czy 38-latek usłyszy zmieniony zarzut czy też nie. Na razie postawiono mu zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Wrzesińska prokuratura złożyła wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie 38-latka, jednak sąd go odrzucił.

Podziel się: